م خ م

متنوع ترین و بروز ترین خدمات آرکا اندیشه صدرا

خدمات ما

بیشتر ...
 • توسعه نرم افزاری
 • برنامه نویسی
 • طراحی سایت و وب اپ
 • طراحی اپلیکیشن
 • طراحی پلتفرم و هوشمندسازی سامانه
 • فعالیت‌های فین تک
 • مدیریت سرمایه
 • مدیریت پروژه
  بهبود کسب‌و‌کار

  بهبود کسب‌و‌کار

  افزایش بهره‌وری سرمایه‌ها و فعالیت‌ها با ایجاد و بهبود مستمر یک بستر ارتباطی بین مشاوران کسب و کار و صاحبان سرمایه اعم از کسب و کارها، نیروی انسانی، سرمایه گذاران از مهمترین خدمات آرکا اندیشه صدرا است.

  شناخت دقیق نیاز‌ها ارائه راهکار‌های مناسب با نیاز کسب و کار و توسعه و بهبود مستمر آنها از اهداف متعالی شرکت آرکا اندیشه صدرا است.

  ایده پردازی

  ایده پردازی

  تیم حرفه‌ای آرکا اندیشه صدرا همواره در تلاش است تا دریچه‌ای نو را در عرصۀ یافتن، پردازش و لانچ ایده ها به روی شما باز کند. استفاده از خدمات ایده پردازی مجموعه آرکا اندیشه صدرا باعث شفاف‌تر شدن مسير رشد ایده و در نهایت کسب و کارتان می‌گردد.

  دیجیتال مارکتینگ

  دیجیتال مارکتینگ

  در این شیوه بازاریابی نوین، تکیه بر ظرفیت‌های دیجیتال با محوریت «اینترنت» مدنظر است. این رویکرد به معرفی محصولات و خدمات و پیش‌برد فروش از طریق فضای دیجیتال اصرار دارد. دیجیتال مارکتینگ با منطبق ساختن خود با اصول مارکتینگ و استفاده از رویکردهای مختلف، کاربردپذیری آن‌ها را با زندگی مجازی مشتریان در عرصه وب و اینترنت ممکن کرده و تجارت و کسب‌وکار و مبادله را با سرعتی برق‌آسا به عرصه اینترنت کشانده است. آرکا اندیشه صدرا با تیمی متشکل از متخصصین حوزه‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ به کسب و کار ها و فعالیت‌های اقتصادی در فروش بیشتر در فضای دیجیتال برترین خدمات را ارائه می‌دهد.

  پروموشن و تبلیغات

  پروموشن و تبلیغات

  بزرگترین تفاوت آرکا اندیشه صدرا این است که همانند یک شرکت تبلیغاتی یا یک بنگاه بازاریابی عمل نمی‌کنیم و رو به روی شما نیستیم، بلکه عضوی از مجموعه شما می‌شویم و در کنار شما هستیم تا با تعامل و همکاری و حفظ منافع هر دو طرف کسب و کارمان را به صورت روز افزون گسترده تر کنیم.

  آرکا اندیشه صدرا از بهینه ترین و پربازده ترین روش های تبلیغاتی بهره می‌برد تا محصول یا خدمات را به مخاطبان هدف معرفی نماید.

  حمایت و سرمایه

  حمایت سرمایه

  آرکا اندیشه صدرا در تلاش است تا در حل چالش‌های فنی، مالی، حقوقی، شرکتی، قراردادها و مواردی از این دست، استارتاپ‌ها و کسب و کار ها را یاری کند. آرکا اندیشه صدرا با استفاده از شبکه قدرتمند خود در بین سرمایه‌گذاران اکوسیستم استارتاپی و ارتباطات تخصصی خود، به استارتاپ‌ها حمایت لازم را ارائه می‌دهد تا بتوانند سرمایه‌گذار مناسب خود را بیابند.

  مشاوره کسب‌وکار

  مشاوره کسب‌و‌کار

  سوابق درخشان کارآفرینی بنیانگذاران آرکا اندیشه صدرا و تجارب ارتقاء یافته‌ی آن ها در استارت آپ هایی که راه اندازی شده است، منجر به توسعه‌ی “مدل رشد” گردیده است. مشاوره‌های تیم آرکا اندیشه صدرا به شما کمک می‌کند تا مسیر خود را در دنیای بیزینس بهتر بشناسید و تصمیم‌های بهتر و ایمن تری بگیرید. تاثیر مثبت این مشاوره ها در رشد کسب و کار شما کاملاً محسوس خواهد بود.

  آموزش و توانمند سازی

  آموزش و توانمند سازی

  استارتاپ‌ها و کسب و کارها به دلیل نوپا و کم‌آوازه بودن امکان دارد در جذب نیرو‌های کلیدی و متخصص خود با چالش‌ها و مشکلات عدیده ای روبرو شوند. آرکا اندیشه صدرا با استفاده از دانش و تجربه منابع انسانی خود به جذب و آموزش، توسعه مهارت ها و نگه‌داری نیروهای کلیدی در استارتاپ‌ها و کسب و کارهای مخاطب خود یاری می رساند.

  مشاوره رایگان با آرکا اندیشه صدرا

  با تکمیل فرم مشاوره، کارشناسان آرکا اندیشه صدرا در اسرع وقت درخواست شما را بررسی نموده و با شما تماس می‌گیرند.